You are not logged in.

Dear visitor, welcome to KingsAge.CZ. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Maxbloom

Beginner

• "Maxbloom" started this thread

• Send private message

1

Thursday, February 11th 2016, 1:23pm

Multy účet-Ban-Uvoľnenie

Chcel som sa spýtať na svete 13 dostal hráč Cadfael Ban za multy účet ... a dostal odblokovanie (posledná šanca) vraj tak som sa chcel spýtať či aj ostatný hráči ktorý dostanú ban za multy...či potom dostanú každý ešte jednu (poslednú) šancu....lebo nikdy som nevidel že by ktosi bol odblokovaný kto dostal ban za multy (možno že sa stalo ale hovorím že nikdy som to zatial ja osobne neodsledoval...)

Mier :thumbup: Dakujem za odpoved

2

Saturday, February 13th 2016, 2:36pm

Zdravím.

Na světě 1 a vůbec těch prvních světech to bylo dost časté. Pak trochu chyběli operátoři ...

Ono záleží na příslušném operátorovi. Respektive na tom jakou nastaví laťku. Jsou třeba tací co nekompromisně blokují všechny účty nebo tací co nejmenší účet nechají být, atd. Cadfaela jsem zablokoval i odblokoval já moje nastavení je takové, že blokuju všechno, ale dávam druhé šance, avšak málo.

Každopádně základem je napsat na ticket systém. To cadfael udělal. Tam jsme si to taky vyjasnili. A protože je podle mě velký rozdíl jestli má někdo x účtů nebo 2 a taky je rozdíl jestli za ty účty hraje nebo hraje jen na 1 s dalšíma jen registrovanýma neaktivníma - rozhodl jsem se v tomto případě dát unban.

Cadfael tam měl 1 velký účet a 1 asi s 130 body takže v tomto případě jsem na unban přistoupil, ale příště by už taková tolerance nebyla.

Maxbloom

Beginner

• "Maxbloom" started this thread

• Send private message

3

Saturday, February 13th 2016, 3:45pm

Zdravím.

Na světě 1 a vůbec těch prvních světech to bylo dost časté. Pak trochu chyběli operátoři ...

Ono záleží na příslušném operátorovi. Respektive na tom jakou nastaví laťku. Jsou třeba tací co nekompromisně blokují všechny účty nebo tací co nejmenší účet nechají být, atd. Cadfaela jsem zablokoval i odblokoval já moje nastavení je takové, že blokuju všechno, ale dávam druhé šance, avšak málo.

Každopádně základem je napsat na ticket systém. To cadfael udělal. Tam jsme si to taky vyjasnili. A protože je podle mě velký rozdíl jestli má někdo x účtů nebo 2 a taky je rozdíl jestli za ty účty hraje nebo hraje jen na 1 s dalšíma jen registrovanýma neaktivníma - rozhodl jsem se v tomto případě dát unban.

Cadfael tam měl 1 velký účet a 1 asi s 130 body takže v tomto případě jsem na unban přistoupil, ale příště by už taková tolerance nebyla.
dobre dakujem za odpoved.

4

Monday, August 15th 2016, 6:55am

zablokovaný účet

Zdravím,
jak je možné, že jste mi zablokovali na týden účet Feeder76 s odůvodněním, že stejnou IP adresu používají desítky účtů???????
když musíte moc dobře vědět a hlavně VIDĚT, že to tak není, žádám o okamžité odblokování účtu.
Bohužel na SV16 se dějí divné věci mezi GO rejchem a několika členy naší aliance, ale proč to mají odnášet všichni to nechápu.....

5

Monday, August 15th 2016, 7:22am

Zdravím,
jak je možné, že jste mi zablokovali na týden účet Feeder76 s odůvodněním, že stejnou IP adresu používají desítky účtů???????
když musíte moc dobře vědět a hlavně VIDĚT, že to tak není, žádám o okamžité odblokování účtu.
Bohužel na SV16 se dějí divné věci mezi GO rejchem a několika členy naší aliance, ale proč to mají odnášet všichni to nechápu.....
Feedere, nejsi jediný, kdo dostal Ban. Odnesl jsem to já, vecnej, mildas, atd... snad půlka aliance. :dash:

Tohle je neopravěná blokace, to že si tam nějaký šašek vygeneruje stovku účtů pod vygenerovanou proxy, tedy i pod jinou IP než je jeho vlastní a náš "admin" z tohoto důvodu zablokuje všechny lepší hráče naší aliance, aby náhodou nemohli bránit elfíka nebo samy sebe před nájezdem samotného admina a jeho "kamarádíčků" to už mi přijde decentně bezpáteřní... Už jen očekávám že mi přijde oznámení, jako ukázka precizní práce, nebo něco, že můj účet byl odblokovám a i přes ten fakt, že to bylo v módu "dovolené" mi to nabídne výběr strany světa a moje vesničky budou i jistého vabevla, paťase nebo jiných, našemu "adminovi" velmi dobře známých, jmen. :pillepalle:

6

Monday, August 15th 2016, 8:27am

Myslím že to tady nemá cenu řešit, píšu dnes němcům. Jelikož ze strany provozovatele hry dochází k porušování pravidel a nezákonému ovlivnování hry, nebude li provedena náprava ani přes ně, půjde to k obchodnímu soudu. No a za škody způsobené jak hráčům, tak provozovateli je odpovědný ten, kdo je způsobil. Nevím jak ty možní miliony zaplatí

7

Monday, August 15th 2016, 9:26am

Zdravím,
Feedere, nejsi jediný, kdo dostal Ban. Odnesl jsem to já, vecnej, mildas, atd... snad půlka aliance. :dash:

Tohle je neopravěná blokace, to že si tam nějaký šašek vygeneruje stovku účtů pod vygenerovanou proxy, tedy i pod jinou IP než je jeho vlastní a náš "admin" z tohoto důvodu zablokuje všechny lepší hráče naší aliance, aby náhodou nemohli bránit elfíka nebo samy sebe před nájezdem samotného admina a jeho "kamarádíčků" to už mi přijde decentně bezpáteřní... Už jen očekávám že mi přijde oznámení, jako ukázka precizní práce, nebo něco, že můj účet byl odblokovám a i přes ten fakt, že to bylo v módu "dovolené" mi to nabídne výběr strany světa a moje vesničky budou i jistého vabevla, paťase nebo jiných, našemu "adminovi" velmi dobře známých, jmen. :pillepalle:

Nejste jediní koho blokovali.. Já s vaší ali nemám nic společného a taky jsem mě blokli....

8

Monday, August 15th 2016, 11:45am

Každopádně píšu provozovateli hry aby Rejcha odstranil z funkce pro porušování pravidel
This post has already been reported.

9

Monday, August 15th 2016, 12:40pm

10

Monday, August 15th 2016, 12:45pm

Naivkové

Pište, komu chcete, ale nikoho vaše problémy zajímat nebudou. Na anglický svět 20 se přidali i Turci - pravděpodobně hackeři. Od začátku tam měli desítky mulťáků. Nikdo je neblokoval, přitom podpora tam byla a reagovala na tikety. Ale co hůř, byl tam i Community Manager, což je takovej nadadmin a ten systematicky mazal všechny diskuze na fóru, ve kterých byli turci obviňováni z hackerství. Vím, že někteří z nich měli nekonečno korun, nekonečno osadníků pro armádu a dokonce dokázali zabanovat kohokoli, kdo se jim znelíbil. Byli schopni například přestěhovat během dne několik osad do našeho centra, podepsat i 3 mírovky denně/jeden hráč. Naprosto nesnesitelné itemování. Minimální pravděpodobnost, že si to vše koupili - bylo toho přespříliš.

Když člověk v noci posílal útoky, tak dostal zničehonic BAN s několika náhodnými lidmi za "sdílené připojení". Stačilo napsat adminovi a ten bez vysvětlení událostí okamžitě účet odblokoval. To se mi přihodilo několikrát. Pak se mi turek výměnou za jeden script přiznal, že umí banovat hráče. Za jiný script mi zase ukázal, jak mít nekonečno armády aniž byste vůbec potřebovali mlynáře. Pak mi posílal video, jak má 6.000 kamenů štěstí na kole štěstí. To není reálné koupit.

Co tím chci říct - gameforge nikoho neodškodnilo ani za tyhle problémy, kdy hráči zjevně hackovali celou hru. Dokonce je kryli na fórum, aby z toho nebyl poprask a cíleně mazali všechny příspěvky, které upozorňovaly na nekalé praktiky ze strany Turků. GF se na vás z vysoka vysere. Přestaňte tento nesmysl hrát. To je jediný způsob, jak Rejcha ztrestáte. Vezmete mu jeho jediný smysl života - KA.

@ Mildasss - Hra je sama o sobě zcela zdarma, takže provozovatel vůči tobě nemá absolutně žádný závazek. Pokud nejsou hloupí, tak na nich nikdo nic nevysoudí ani s právníky. Takový ty sašovy kecy, jak mu GF refundovalo peníze, co do toho naládoval, byly jenom nesmyslný lži.

11

Monday, August 15th 2016, 1:04pm

Plakať si môžete kde chcete,... problémom nemusí bejt "REJCH", ostatne kdyby byl zasedlej na Vašou ally isto by nebanoval aj hráčov vašich enemy,... ZN, GovR, -KHD- to všetko má členov ktorý su bannutý,...

to že máte stejnú IP, za to jak môže "REJCH"? nijak,...

ostatne čo sa týka, sú jiné možnosti,... ja sám som rešil plno podobných problémov, kdy server videl viacerých "so stejnou IP" ostatne nekdy za to môže poskytovatel, nekdy prehliadač, nekdy nastavenia vo Vašom PC.... Napríklad poskytovatel, problém zvaný dynamická IP, prupujčení IP má nejakú časovú omedzenosť platnosť po nej sa vždy pridelí dalšia volná IP, síce naraz nieje možné aby maly dvaja uživatelia rovnakú IP, ale je možné aby jeden deň mal tú IP ktorú ma druhý uživatel v jiný den, a pod. u mobilných internetoch je to zcela bežné, u pevných je to zvyčajne len určitá skupina IP adress pre určitú linku. Další problém prehliadač, nekteré majú v sebe funkci "šetrenie dát" jedná sa o to že když máše "pripojenie účtované podla objemu dát" tzv. obmedzený internet (najčastejšie mobilný) alebo internet kde každý MB je zpoplatneň, tak ak je prehliadač nesprávne nastavený (zvyčajne je to defaultne vypnuté) tak môže robyť to že nejdú dáta priamo na servery KA, ale že idú skorej na servery prehliadača (google, firefox a pod), kde sa komprimujú a pak na server KA, a server KA môže vydieť pak stejnú IP, tzv. vidieť IP práve serveru prehliadača ktorý vykonáva tú komprimáciu (funkci "šetrenie dát pri pripojení účtované podla objemu dát")... rovnako možné že lezete cez nejakú proxy a pod... to už je pak Váš problém.. Preto máte možnosť vysvetliť to na ticket systému, ne vy tu budete bulikať a nadávať na REJCHA, než by ste skontrolovaly jak skutočne servery vidia Vašu IP, a jakú máte skutočnú IP od poskytovatela porovnaly, a podle toho to riešily, a vysvetlily. Môžete sa stažovať kde chcete, klidne aj u nemcou, tý Vám hovno pomôžu, ukážu fakáča a môžte ísť preč. Podla podmienok používania sú všetky účty, dáta, všetko čo sa týka KA vlastníctvom KA, ty ten účet nevlastníš len ho máš "půjčení" a jakýkolvek zásah KA (admini a dalšie poverené osoby ako aj REJCH, kedže je GO) tak môžu Váš účet bloknúť, a vy nemôžte nič. Samozrejme sú tam isté omedzenia, ale toto nieje problém s názvom "REJCH" ale "IP".

12

Monday, August 15th 2016, 2:45pm

Plakať si môžete kde chcete,... problémom nemusí bejt "REJCH", ostatne kdyby byl zasedlej na Vašou ally isto by nebanoval aj hráčov vašich enemy,... ZN, GovR, -KHD- to všetko má členov ktorý su bannutý,...

to že máte stejnú IP, za to jak môže "REJCH"? nijak,...

ostatne čo sa týka, sú jiné možnosti,... ja sám som rešil plno podobných problémov, kdy server videl viacerých "so stejnou IP" ostatne nekdy za to môže poskytovatel, nekdy prehliadač, nekdy nastavenia vo Vašom PC.... Napríklad poskytovatel, problém zvaný dynamická IP, prupujčení IP má nejakú časovú omedzenosť platnosť po nej sa vždy pridelí dalšia volná IP, síce naraz nieje možné aby maly dvaja uživatelia rovnakú IP, ale je možné aby jeden deň mal tú IP ktorú ma druhý uživatel v jiný den, a pod. u mobilných internetoch je to zcela bežné, u pevných je to zvyčajne len určitá skupina IP adress pre určitú linku. Další problém prehliadač, nekteré majú v sebe funkci "šetrenie dát" jedná sa o to že když máše "pripojenie účtované podla objemu dát" tzv. obmedzený internet (najčastejšie mobilný) alebo internet kde každý MB je zpoplatneň, tak ak je prehliadač nesprávne nastavený (zvyčajne je to defaultne vypnuté) tak môže robyť to že nejdú dáta priamo na servery KA, ale že idú skorej na servery prehliadača (google, firefox a pod), kde sa komprimujú a pak na server KA, a server KA môže vydieť pak stejnú IP, tzv. vidieť IP práve serveru prehliadača ktorý vykonáva tú komprimáciu (funkci "šetrenie dát pri pripojení účtované podla objemu dát")... rovnako možné že lezete cez nejakú proxy a pod... to už je pak Váš problém.. Preto máte možnosť vysvetliť to na ticket systému, ne vy tu budete bulikať a nadávať na REJCHA, než by ste skontrolovaly jak skutočne servery vidia Vašu IP, a jakú máte skutočnú IP od poskytovatela porovnaly, a podle toho to riešily, a vysvetlily. Môžete sa stažovať kde chcete, klidne aj u nemcou, tý Vám hovno pomôžu, ukážu fakáča a môžte ísť preč. Podla podmienok používania sú všetky účty, dáta, všetko čo sa týka KA vlastníctvom KA, ty ten účet nevlastníš len ho máš "půjčení" a jakýkolvek zásah KA (admini a dalšie poverené osoby ako aj REJCH, kedže je GO) tak môžu Váš účet bloknúť, a vy nemôžte nič. Samozrejme sú tam isté omedzenia, ale toto nieje problém s názvom "REJCH" ale "IP".
No právě, že asi je problém Rejch, protože když jsem to zkoušel přes ticket, tak jediný co mi od něj přišlo,. byl seznam jmen s tím, že jsem si měl něco spočítat a abych přestal lhát..to sem šel málem ze židle.....na druhej pokus, když sem chtěl vysvětlení,tak zase ta samá písnička..že lžu, že nechápu atd atd..arogance, urážky.ale důkazy žádný..
pokud je to tak, že takovejhle GO paskvil má tady takovvou moc a nikdo s tím nic neudělá..tak mi z toho vychází jediný
FUCK this game a ten šašek at se modlí, ať nezjistím, kdo to je....protože pak mu jako ten míň chápavý vysvětlím rukama a nohama..

13

Monday, August 15th 2016, 2:50pm

no jaksi som už začal meniť názor,... vid moj druhý príspevok,... už teraz to absolutne nechápu čím viac info ohledne tochto dostávam tým je to viac, jako pytomejší,... ješte jsem tady neco chcel dopsať, a pytomý systém taky :thumbsup:
dokáže pekne,... aneb když neco napíšu pak chci neco dopsať tak editací to mohu 5 minut po, pak 55 minut nemohu nic psát a pak mohu psát:

vid screeny:

a

jakože wtf,... píše že nemám založiť nový post ale editnuť stavajíci a ten stavajíci nejde :D celé je to tu nejak jedno velké
WTF
teraz jaksi zistujem že podle neho je správne zabanovať 95% hráčov na svete, a sám že vraj nechápe jak je to možné :D what? už začínam mať pocit že chyba je ja už nevím kde,... ale ak toto GO, ideálne nekto jiný než REJCH nevyreší, tak zo sveta 16 sa stane "plynová komora" kde hráči si môžu... tak, no víš. tých pytomostí tady je už fakt moc

14

Monday, August 15th 2016, 6:52pm

Tak jo absolutně nechápu za co jsem bloknutej,vyjádření že mám 35 účtů nebo a že se přihlašuju odkud jako?čekám co mi odepíše ten největší a jestli mi někdo vysvětlí proč tady ze mě děla někdo prakundu.Prijdu home z těžký fachy chci si zahrát v klidu hru a hovno.

15

Monday, August 15th 2016, 7:19pm

Takze konec debaty, zverejnovani soukrome komunikace mezi hracem a go ,bez svoleni druhe strany je zakazane. A to i v soukromem zivote. Nasledky si reste pak sami u sebe.
Váš obranný perimetr bude prolomen. Budete asimilováni. Deaktivujte své zbraně a sklopte své štíty. Vaše biologická a technologická rázovitost se stane Naší součástí. Vaše charakteristiky budou přidány k Našim. Váš život skončil. Od teď - navždy, budete sloužit Nám! Odpor je marný.

16

Monday, August 15th 2016, 8:04pm

Takze konec debaty, zverejnovani soukrome komunikace mezi hracem a go ,bez svoleni druhe strany je zakazane. A to i v soukromem zivote. Nasledky si reste pak sami u sebe.
Aha, to je jediný, na co se teda zmůžete, já bych očekával, že se na to podívá taky někdo jinej kromě výše uvedeného GO, aby zjistil, jak se věci mají....a ono následuje..konec debaty...
Od rána akorát od GO jménem Rejch čtu, že sem notorický lhář, že nic nechápu, arogantní, urážky atd atd...ale že by mi někdo poskytl nějaký důkaz, že mám a provozuju celých 22 účtů :dash: :dash: :dash: ..to ne...
přitom si myslím, že nejsem jediný, kdo by poskytl údáje jako Identitu/poskytovatele netu, bydliště atd, prostě detaily, které se dají ověřit a tudíž velice rychle prokázat, že toto celé je nesmysl....
ono vlastně já si tady na foru taky píšu sám se sebou asi co.... :dash: :dash: :dash:

hoši, jste kocourkov prvního kalibru a když vidím reakci nadřízeného GO, tak se ani nedivím, že to funguje, jak to funguje....

17

Monday, August 15th 2016, 10:53pm

možno je proti pravidlám sdílet súkromnú komunikaci medzi GO, ale rovnako je myslím dosť neférové (a snad aj proti pravidlám) aby z ničeho v priebehu pár minút bol rebríček na svete 16 čo nick to vedla kladka,.... fakt na toto nemám slov. teraz si pozerá rebríček, a normálne tam vidím omnoho častejšie vedla nicku kladku (jako blokován) než nevidím,... toto je fakt nesmysl. Zaujímavé že s týmto nesúhlasím aj když viac než polovica zabanovaných sú moji nepriatelia, čož by mi malo dať výhodu,...

18

Tuesday, August 16th 2016, 12:17am

ok tak takto, ja tady napíšu jak to ja vidím z uhlu zabanovaného hráča, (akéhokolvek ktorý bol zabanovaný 22.8.2016 o pol sedmé ráno s "vysvetlením na ticket"...)

začal server 16, hráč sa zaregistruje, začne hrát daný svet, nikomu nikdy nepovedal svoje heslo, nesdílel žiadne prihlasovacie údaje, rovnako ani jemu nikto neposlal žiadne prihlasovacie údaje ani nic podobné, ani jednou sa neprihlásil na žiadny iný účet,... neporušil absolutne žiadne pravidlá KA čo sa týka sdílení účtu a čohokolvek podobného, rovnaká IP, multi-acc či čo,.. hráč sa dnes prihlási na KA a vidí že má ban,... ako Důvod má napsané:
"desítky účtů se stejnou IP, vysvětlit na ticket systém",... daný hráč absolutne netuší o čo jde, čo sa stalo,... jak vidí rovnako bolo zabanovaných desiatky dalších hráčov,... pýta sa teda čo sa deje (každý iným prístupom, vím nie každý byl vhodný, ale to GO musí chápať rozhorčenosť hráčov když sú skutočne zabanovaný s tým že absolutne sú niesú vedomí že by jakkoliv porušily pravidla, ani nechápu že kde "REJCH" nabral číslo že s rovnakou IP sa už pripojilo dalších 35 hráčov, nebo či ty máš dalších 35 ůčtov či čo, fakt napsané chaoticky že by to nepochopil nikto,,... teraz tu čte toto vlákno (GO by asi mohl vžít do zabanovaných hráčov), možno absolútne že už vubec neví čo sa deje,... podle mne je rovno pytomé aby GO pýtal vysvetlenie od hráča ktorý absolutne nič netušiť, a už vůbec když GO ani nevie vysvetliť za čo vlastne bol zabanovaný, lebo celé je to tu tak chaoticky napsané, že by to nepochopil nikto,... hráč namiesto toho aby dostal odpoved aká situace nastala a teda aký je důvod banu nevie nič, teda nemá ani jak vysvetliť proč tá situace nastala když nevie ani o akú situaci sa jedná,... jaká situace? aký důvod banu? absolutne hráči vymetený, absolútny chaos, a nevedia si vysvetliť sami čo sa stalo ne to aby to vedeli vysvetliť GO, ktorý zas naopak nevie vysvetliť samotný důvod, čo sa stalo, aby hráč vedel vysvetliť proč sa to stalo. Když se hráči ptají že o čo vlastne jde, tak sa tady spléta try cez sedem, osem cez štyri a hráč absolutne nevie čo má vysvetliť,... GO není schopno hráčovi povedať čo má vysvetliť, čo sa stalo, proč sú bannutý, kvoli jakej situaci,... když GO nevie hráčovi povedať čo sa stalo, hráč nevie napsať GO proč sa to stalo. Absolutne každý to porozumie inak, každý tu spléta neco jiné, už sa poriadne nevie ani o čom je reč, len GO jaksi vie ale neni schopno to hračom vysvetliť, hráči len krútia hlavou, vôbec nevedia nič, a neverím že každý jeden by vedome nejak porušil pravidlá,... skôr bych povedal že ani nevedome neporušil žiadne pravidlá,... GO vidí iba to že desiatky účtu má stejnú IP,.... ale taký typický hráč laik sotva vie čo je IP a ne čo sa stalo a ne už proč. Rozhorčenosť je vysoká, ten jeden hráč zas s tým "budem hlásiť nemcom" to je fakt taky blbé,... pritom mi prijde že každý hovorí o necem jiném, proste nedorozumenie skoro jak z nejakej komédie vo filme, je plno takých kde vzniknú vtipné scénky lebo sa nejak medzi sebou rozprávajú ale jeden ne zcela správne pochopil druhého,... poznáme to,... mne prijde že presne neco také se deje tu,... takže ešte jednou podrobne a zrozumitelne GO prosím riadne každému hráčovi zde vysvetliť čo sa stalo, a teda proč sú zabanovaný,... alebo čo si teda myslíte že daný hráč "provedl" a pak možno sa podarí vysvetliť túto nesmyslnú parodickú situaci.

19

Tuesday, August 16th 2016, 9:15pm

taky se k tomu vyjádřím. hlavně po mlocika který tu má jako jediný nezaujatý názor
1) jestli je někdo nespokojený s mojí prací jako operátor, tak může si samozřejmě stěžovat u nadřízených ale hlavně - už 2 roky se snažím sehnat někoho kdo půjde dělat operátora místo mě a nikdo nechce. pojďte někdo místo mě a já na operátorovi skončím. už končím na celém KA. odmítl jsem jít dělat operátora na svět 15 a odmítl bych i 16 nebýt rychlého růstu elfíka. nadávat na operátora umí každý ale dělat ho sám se už nikomu nechce.

2) IP adresy apod. nejsou zrovna můj obor, takže se v tom tolik nevyznám a nechápu jak někdo může mít v kolonce "stejné IP" na 50 údajů a tak je logické že dostane ban. bez ohledu na alianci. na všechny stejný metr. kdybych měl o IP adresách větší znalosti tak bych k tomuto nejspíš nesáhnul. kdysi na prvních světech ale bylo zcela normální, že hráči hlásili na podporu připojování z více IP adres (počítal jsem to u jediného zablokovaného hráče a bylo jich víc než stovka, ostatní na tom budou podobně). uznávám tedy, že tohle bylo nechtěně celkem dost přísné, ale rozhodně odmítám, že by to bylo proti někomu zaměřené nebo že by to bylo bez důkazů.

3) bany jsou na týden s možností předčasného odblokování a už jsem s odblokováváním začal. projít si každý účet ale nějaký čas trvá a já mám i osobní život, takže ke zbytku se dostanu zítra

4) GO by rozhořčenost hráčů chápat měl, ale taky je to jenom člověk. viz bod 1. Vysvětlit za co byl hráč zablokovaný však umím a to jsem taky daným hráčům vysvětloval.

5) do 2 měsíců definitivně končím na KA v aktivní hře i ve funkci GO, ať se stane cokoliv. hraju ještě na světě 12 kde už jde jen o pár desítek měst a bude to dohrané.

a vysvětlení co se stalo tedy:

důvodem blokace jsem napsal "desítky účtů se stejnou IP", to neznamená multiúčty za které je permanentní ban ale ukazuje to na sdílení účtů za které je ban na týden. sdílení účtů je, že na jeden účet chodí víc než 1 člověk. například že 2 hráči si navzájem vymění přístupové údaje k účtům a chodí si je navzájem kontrolovat. to se samozřejmě nesmí. a teď k těm "desítkám účtů se stejnou IP": nejvíc ze všech měl hráč RADKO a to 49. To znamená, že od začátku světa 16 se na některou z těch stovek IP adres (z kterých se připojil RADKO) připojilo dalších 49 účtů. ne na jednu IP adresu, ale například na jednu IP adresu se za ty necelé 2 měsíce připojilo 10 hráčů, na další dalších 10, to už máme 20, atd.

20

Tuesday, August 16th 2016, 10:36pm

taky se k tomu vyjádřím. hlavně po mlocika který tu má jako jediný nezaujatý názor
1) jestli je někdo nespokojený s mojí prací jako operátor, tak může si samozřejmě stěžovat u nadřízených ale hlavně - už 2 roky se snažím sehnat někoho kdo půjde dělat operátora místo mě a nikdo nechce. pojďte někdo místo mě a já na operátorovi skončím. už končím na celém KA. odmítl jsem jít dělat operátora na svět 15 a odmítl bych i 16 nebýt rychlého růstu elfíka. nadávat na operátora umí každý ale dělat ho sám se už nikomu nechce.

2) IP adresy apod. nejsou zrovna můj obor, takže se v tom tolik nevyznám a nechápu jak někdo může mít v kolonce "stejné IP" na 50 údajů a tak je logické že dostane ban. bez ohledu na alianci. na všechny stejný metr. kdybych měl o IP adresách větší znalosti tak bych k tomuto nejspíš nesáhnul. kdysi na prvních světech ale bylo zcela normální, že hráči hlásili na podporu připojování z více IP adres (počítal jsem to u jediného zablokovaného hráče a bylo jich víc než stovka, ostatní na tom budou podobně). uznávám tedy, že tohle bylo nechtěně celkem dost přísné, ale rozhodně odmítám, že by to bylo proti někomu zaměřené nebo že by to bylo bez důkazů.

3) bany jsou na týden s možností předčasného odblokování a už jsem s odblokováváním začal. projít si každý účet ale nějaký čas trvá a já mám i osobní život, takže ke zbytku se dostanu zítra

4) GO by rozhořčenost hráčů chápat měl, ale taky je to jenom člověk. viz bod 1. Vysvětlit za co byl hráč zablokovaný však umím a to jsem taky daným hráčům vysvětloval.

5) do 2 měsíců definitivně končím na KA v aktivní hře i ve funkci GO, ať se stane cokoliv. hraju ještě na světě 12 kde už jde jen o pár desítek měst a bude to dohrané.

a vysvětlení co se stalo tedy:

důvodem blokace jsem napsal "desítky účtů se stejnou IP", to neznamená multiúčty za které je permanentní ban ale ukazuje to na sdílení účtů za které je ban na týden. sdílení účtů je, že na jeden účet chodí víc než 1 člověk. například že 2 hráči si navzájem vymění přístupové údaje k účtům a chodí si je navzájem kontrolovat. to se samozřejmě nesmí. a teď k těm "desítkám účtů se stejnou IP": nejvíc ze všech měl hráč RADKO a to 49. To znamená, že od začátku světa 16 se na některou z těch stovek IP adres (z kterých se připojil RADKO) připojilo dalších 49 účtů. ne na jednu IP adresu, ale například na jednu IP adresu se za ty necelé 2 měsíce připojilo 10 hráčů, na další dalších 10, to už máme 20, atd.
Vidíš a to je ono, kdyby jsi mi to takhle napsal hned ze začátku..prostě vysvětlení, co se stalo a co plánuješ udělat, abys to prověřil, tak neřeknu ani pumpička..ale Ty jsi konkrétně mě poslal jen seznam jmen + to, že mám přestat lhát..omg, kde to jsme..neznáš mě, nic o mě něvíš, ale hned mě z něčeho obviníš, osočíš a ještě máš ironické poznámky, že něco nechápu, pak se nediv, že člověk, který nic neudělá, nedostane se mu žádného vysvětlení reaguje, jak reaguje....věřím, že dělat GO není žádný med, ale zase by jsi si měl udržet nějakej level, co se komunikace týče...